KONST / Litografier / Litografi 11744258
nr 1174 4258
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografi, Fröding i sjuksängen. Signerad, numrerad 149/200, bladets mått: 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:09:06
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)